Sleva 5%
BUKI Digitální mikroskop 3v1 MR700 se 40ti experimenty

BUKI Digitální mikroskop 3v1 MR700 se 40ti experimenty

6-8 let, BUKI
Doporučená cena: 1.899 
1.799 
Ušetříte: 100 Kč (5%)
Cena v IQ bodech: 1799
MR700
Skladem
+

Digitální mikroskop BUKI MR700 je jedinečný svou univerzálností a hlavně schopností spolupráce s moderními telefony a počítači. Mikroskop nabízí 3 hlavní způsoby použití, což je za danou cenu jedinečné i praktické řešení. První režim je standardní, vzorek pozorujete okem přes okulár, druhý režim je digitální, vzorek pozorujete přes mobilní telefon a třetí režim je také digitální, ale vzorek pozorujete v počítačí pomocí přiložené USB kamery. Navíc je možné použít samostatně tělo mikroskopu jako přenosný kapesní mikroskop. Další nespornou výhodou je LED osvětlení, spodní i vrchní, což umožňuje pozorování jak klasických průsvitných, tak i menších neprůsvitných vzorků.

Mikroskop nabízí zvětšení 50x - 400x a je vhodný pro začátečníky i pokročilé vědátory.

S tímto mikroskopem můžete zkoumat např. detailní struktury hmyzu, listů či květů rostlin, drobných nerostů a mnoho dalšího.

Všechny možnosti mikroskopu objevíte se 40ti popsanými experimenty.

K maximálnímu využití funkcí mikroskopu se doporučuje vlastnit chytrý telefon a/nebo počítač s USB vstupem a systémem Windows nebo MacOS.

Obsah sady:
Mikroskop
Adaptér pro smartphone
USB kamera
4 sklíčka se vzorky
2 prázdná sklíčka 
Nástroje pro přípravu vzorků
Český návod

Vhodné pro děti od 8 let s dohledem dospělé osoby. Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé dílky a hrozí udušení.

Upozornění: Mikroskopy v této cenové kategorii nejsou kvalitativně srovnatelné s laboratorními nebo školními přístroji. Většina mikroskopů v této cenové relaci má parametry odpovídající domácímu, amatérskému použití. Proto je nutné brát na zřetel, že díky použití levnějších optických prvků a technických řešení se může v obraze projevovat tzv. "chromatická aberace". Což je určitá míra zkreslení obrazu, obzvláště u velmi vysokých zvětšení (200x a více). Toto zkreslení lze minimalizovat použitím kvalitního preparátu a správného osvětlení. Chromatickou aberaci však nelze považovat za vadu mikroskopu, ale vlastnost vycházející z možností použitých materiálů. Pokud máte specifické nároky na technickou a zobrazovací kvalitu mikroskopu, tak se s námi před nákupem neváhejte poradit (info@iqhracky.cz).

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
BUKI