Sleva 10%
BUKI Mikroskop MR400 s 15ti experimenty

BUKI Mikroskop MR400 s 15ti experimenty

6-8 let, BUKI
Doporučená cena: 669 
599 
Ušetříte: 70 Kč (10%)
Cena v IQ bodech: 599
MR400
Skladem
+

Mikroskop BUKI MR400 je ideální nástroj pro začínající malé vědátory. Jednoduchá konstrukce mikroskopu s jednou hlavní čočkou (40x zvětšení) a okulárem s 10x zvětšením. Maximální zvětšení tak dosáhne 400x a umožňuje rychlé a pohodlné pozorování různých vzorků. Pro lepší zobrazení je mikroskop vybaven spodním LED osvětlením. Sada obsahuje kromě mikroskopu i četné příslušenství a 15 popsaných experimentů.
Součástí jsou i dva předpřipravené preparáty s 8mi vzorky a volná podložní sklíčka, do kterých můžete vložit vlastní vzorky.

Zkoumat můžete např. detailní struktury hmyzu, listů, vláken, drobných nerostů a mnoho dalšího.

Obsah sady:
Mikroskop
2 preparáty s 8mi vzorky k okamžitému pozorování
3 podložní sklíčka pro vlastní vzorky
1 Petriho miska
1 skalpel
1 pinzeta
a další

Vhodné pro děti od 6 let s dohledem dospělé osoby. Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé dílky a hrozí udušení.

Upozornění: Mikroskopy v této cenové kategorii nejsou kvalitativně srovnatelné s laboratorními nebo školními přístroji. Většina mikroskopů v této cenové relaci má parametry odpovídající domácímu, amatérskému použití. Proto je nutné brát na zřetel, že díky použití levnějších optických prvků a technických řešení se může v obraze projevovat tzv. "chromatická aberace". Což je určitá míra zkreslení obrazu, obzvláště u větších zvětšení (200x a více). Toto zkreslení lze minimalizovat použitím kvalitního preparátu a správného osvětlení. Chromatickou aberaci však nelze považovat za vadu mikroskopu, ale vlastnost vycházející z možností použitých materiálů. Pokud máte specifické nároky na technickou a zobrazovací kvalitu mikroskopu, tak se s námi před nákupem neváhejte poradit (info@iqhracky.cz).

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
BUKI