Sleva 4%
InsectLore Motýlí školní sada (33 housenek)

InsectLore Motýlí školní sada (33 housenek)

6-8 let, InsectLore
Doporučená cena: 2.499 
2.399 
Ušetříte: 100 Kč (4%)
Cena v IQ bodech: 2399
01050
Skladem
+

Motýlí školní sada je svým charakterem výjimečný produkt a je nutné před samotným zakoupením pochopit jeho princip i účel...

Co je motýlí školní sada
Jedná se o experimentální/edukativní sadu, která nabízí praktickou zkušenost s chovem ŽIVÝCH motýlků od housenek až po vylíhnutí a vypuštění zpět do přírody. Sada je určená pro třídní projekt, kdy každý žák pozoruje a popisuje vývoj jedné housenky. Pozorování vývoje motýlů přes stádia larva - kukla - motýl je vhodným doplněním přírodovědné učební látky o hmyzu a metamorfóze. 

Jaké jsou první kroky
Krok č.1 - objednání základní sady (základní sada neobsahuje přímo živé housenky!)
Krok č.2 - po obdržení sady si ve vámi zvolený termín objednáte housenky, které vám budou doručeny během 1-2 týdnů (více info níže v části "Dodání housenek")

Experiment trvá 2-3 týdny od objednání housenek do vylíhnutí motýlů a následně po ukončení sledování se motýlci vypouší do přírody.

Motýlí školní sada obsahuje:

1x trvanlivou motýlí síťku vysokou 60cm s uzavíráním na zip, s možností opakovaného použití a složení pro snadné skladování
1x pipeta pro dávkování nektaru
1x podrobný český návod
1x certifikát pro objednání 30-33ks živých housenek motýla Babočka bodláková s krmením a 33 průhledných kelímků - vše je již v ceně této sady!

Druh motýla je Babočka bodláková - lat.Vanessa Cardui. Tento druh se běžně vyskytuje téměř po celém světě a střední Evropa je jednou z přirozených lokalit tohoto druhu motýla. Jiný druh nelze s touto sadou objednat.

Dodání housenek
Housenky nejsou přímo součástí této sady, ale objednáváte je samostatně pomocí přiloženého certifikátu. Dodání housenek s krmením trvá 1-2 týdny od přijetí objednávky. Při objednání housenek již NIC NEPLATÍTE, doručení na adresu zákazníka je zahrnuto v ceně této sady (platí pro dodání v ČR a SR).
Objednání housenek je možné pouze v období březen až polovina září. Odeslání housenek v tomto období může omezit pouze nevhodné počasí... transport není možný, pokud je pod 10°C nebo nad 26°C a v době vypuštění motýlů do přírody musí být průměrná denní teplota 15°C a více.

Vhodné pro děti od 4 let za dozoru rodičů nebo dospělé osoby.

Další informace o motýlích zahrádkách (časový plán, postup objednání housenek a jak to celé funguje) naleznete zde...

Zde se můžete podívat na stručné video k produktu

Vhodné pro:
pro kluky i holky
Věk dítěte:
6-8 let
Značka:
InsectLore

Návod (_Butterfly_Schoolkit_1_-_návod.pdf, 436 Kb) [Stáhnout]

Instrukce po obdržení housenek (_Butterfly_Schoolkit_2_-_instrukce_po_obdržení_housenek.pdf, 396 Kb) [Stáhnout]

Ilustrace (_Butterfly_Schoolkit_3_-_ilustrace.pdf, 150 Kb) [Stáhnout]